Mili Państwo!

Pragnę raz jeszcze podziękować za pobyt u Was, który bardzo wiele zmienił w moim życiu, choć nie oczekiwałam aż tak radykalnych zmian i nie sądziłam, że jest to możliwe.

Miło wspominam i ciągle się dziwię, że potrafię teraz inaczej patrzeć na pewne okresy mego życia – wybaczyć i zapomnieć (jak radził mi p. Florian). Udało się Wam „odczarować” pewne moje fobie – bez oporu zapalam już światełko i świeczki, a wspomnienia z dzieciństwa przestały już boleć.  Zabiegi, z których korzystałam pomogły mi i chciałabym w przyszłości jeszcze je powtórzyć. Oczywiście w innym terminie, żeby móc nacieszyć się spacerami do lasu, który jest tak blisko. Będę ciągle pamiętać tę ciepłą atmosferę i życzliwość, jak Was  cechuje. Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrowia oraz pomyślności.

KB, Warszawa

 

Basiu i Florianie – moi drodzy przyjaciele

Wiele lat temu nasze drogi się skrzyżowały. Nic nie dzieje się przypadkiem – tylko ja wtedy tego nie wiedziałam, ale w Twojej Basiu obecności czułam ciepło, spokój i coś miłego. Jak wyjeżdżaliście do Iławy ogarnęło mnie uczucie smutku, jak po stracie kogoś najbliższego – było to dla nie niezrozumiałe uczucie gdyż wtedy znaliśmy się tak krótko. Dziś jestem szczęśliwa, że nasza znajomość trwa, że Ciebie i Floriana mogę nazwać swoimi przyjaciółmi, że pozostajemy z Andrzejem w kręgu Waszych niezwykłych energii, z których możemy czerpać zawsze kiedy potrzebujemy. Uważam, że mam niezwykłe szczęście móc być tak blisko z Wami. To Wy zapoczątkowaliście cały łańcuszek zmian w moim życiu wewnętrznym, to Wy otworzyliście mi oczy na moje możliwości, to od Was czerpię wiedzę i energię do podejmowania działań, zmiany postrzegania siebie i zdarzeń, do dokonywania odkryć i przemian. To Wy jesteście pierwszymi moimi mentorami, którzy odkryli zasłonę świadomości, za którą jest droga do siebie, którą kroczę cały czas. Dziękuję Wam za naszą przyjaźń, za Wasze ciepłe serca i pozytywne energie skierowane w moją i Andrzeja stronę.

Życzę Wam dużo szczęśliwych ludzi wokół Was i dzięki Wam. Żeby to co robicie dla innych zataczało coraz szersze kręgi i wracało do Was ze zdwojoną siłą.

N J-R, Łódź

 

Szanowni Państwo Barbaro i Florianie

Korzystając z Waszej pomocy, z tych cudownych uzdrawiających zabiegów, po których bóle ustępują, przekonałam się, że można leczyć się w inny sposób niż tylko łykać tabletki. Serdecznie dziękuję za miłą, ciepłą atmosferę, która panuje w Waszym domu, za cenne wskazówki i porady. Będę jeszcze korzystać z waszej pomocy, bo przecież nie ma niczego na całe życie. Po kontaktach z Wami czuję się fizycznie i psychicznie odmieniona – młodsza. Życzę żebyście żyli jak najdłużej i przekazywali tę cudowną, uzdrawiającą moc potrzebującym.

KS, Nowe Miasto Lubawskie

 

Basiu, Florianie

Dziękuję Wam za udzielenie mi pomocy w moich dolegliwościach. Odczuwałam częsty ból głowy i już po jednym masażu ból ustąpił. Uległam wypadkowi – moje biodro było silnie potłuczone i urósł mi duży guz. który utrzymywał się dość długo. Po wizycie u moich masażystów guz po dwóch dniach znikł całkowicie. Korzystałam już kilka razy z usług Basi i Floriana. Jestem Wam bardzo wdzięczna i dziękuję. Macie cudowne ręce i dobre serca. powodzenia!

EO, Nowe Miasto Lubawskie

 

Basia i Florian to wysokiej klasy profesjonaliści z doświadczeniem. Dziękuję Wam za wspaniały i urozmaicony pobyt, pyszne jedzenie i wiele wspaniałych wrażeń.

Edyta, Kraków

 

Maj 2012

Cudowne miejsce, pełne ciepła i miłości. Tu można poczuć się naprawdę „dopieszczonym” i zaznać autentycznej troski. Świat byłby o wiele piękniejszy gdyby było więcej na nim ludzi takich jak Basia i Florian. Wróciła mi wiara w miłość i przyjaźń. Wielkie dzięki!

Ewa

 

31.05.2012

Aura

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.