Hawajska Bogini Poli’ahu – potęga i moc wybaczania. Poli’ahu, hawajska Bogini wie, co to gorzki smak zdrady i odtrącenia, zna ból i rozpacz, jaka temu towarzyszy…a jednak….transformuje te trudne emocje we wdzięczność za to, że dane jej było doświadczenie prawdziwej miłości i pragnienie by dalej poznawać jej cudowną moc.

Któż z nas nie przeżył w swoim życiu podobnych chwil…znamy to wszyscy…ranili nas rodzice, nauczyciele, przyjaciele, ukochane osoby… ale czy wszyscy mieliśmy okazje prawdziwie poznać ducha przebaczenia?

Poli’ahu prowadzona przez PRADAWNĄ MĄDROŚĆ znała POTĘGĘ WYBACZANIA, wiedziała, że wybaczenie jest podstawą wszystkiego. Wybaczając, uwalniamy zablokowaną energię i tworzymy miejsce na nowe. Na Miłość, Radość, Szczęście, Akceptację siebie, Zdrowie.
Ty również możesz poznać MOC WYBACZANIA!
Już dłużej nie zwlekaj z otwarciem się na wspaniałości, które ze sobą niesie Wszechświat.
Wyjdź z roli ofiary i otwórz swoje wnętrze, aby wypełniło się pokojem, miłością i harmonią. Zacznij spełniać swoje marzenia, aby wreszcie żyć w poczuciu mocy i szczęścia.
Głęboko wierzymy, że proponowany przez nas warsztat poprowadzi Cię w tym właśnie kierunku.
A pierwszymi krokami na tej drodze będą, rzecz jasna, kroki tańca hawajskiego HULA! Tańca niezwykłego i magicznego, gdyż za jego sprawą sięgamy i wydobywamy „na powierzchnię”, a następnie rozwijamy nasze naturalne cechy: grację, wdzięk, miękkość i zmysłowość. Dzięki Hula na nowo odkrywamy, czym jest radość bycia w swoim ciele, wzrasta nam poziom samoakceptacji i poczucia własnej wartości. Zyskujemy pewność siebie i odwagę. Odchodzą od nas mroczne i dręczące myśli i w ich miejscu pojawia się spokój i odprężenie. Doświadczając poprzez ciało powyższego wzmocnimy się, a przywołana w tańcach energia Poli’ahu wesprze nas w procesach Radykalnego Wybaczenia.
W ramach naszego spotkania nauczymy się pracować z arkuszem radykalnego Wybaczanie, co pozwoli Wam na samodzielną pracę w domu, kiedy tylko poczujecie taką potrzebę.
Będziemy pracować w mniejszych grupach, dzięki czemu procesy zachodzące w naszych ciałach, sercach, świadomości i podświadomości będą bardzo głębokie i transformujące. Będziemy również pracowali w dużej grupie, dzięki czemu w czasie Ceremonii Wybaczania w Kręgu doświadczymy wielkiej mocy. Ceremonia łączy tradycje wybaczania Indian Amerykańskich z Metodą Colina Tippinga. Podczas Ceremonii proces wybaczania zachodzi na poziomie duchowym.

Kiedy ludzie biorą udział w Ceremonii,
wkraczają do świętego miejsca.
Wszystko poza tą przestrzenią
traci na znaczeniu.
Czas nabiera innego wymiaru.
Emocje płyną swobodniej,
ciała uczestników wypełniają się energią życia.
Ta energia przenika
i błogosławi wszystko wokół nich.
Wszystko się odnawia
i staje się uświęcone (Sun Bear)

Warsztat prowadzą:
Agnieszka Adamin – trenerka Radykalnego Wybaczania, od lat coach w biznesie i nie tylko  pasjonatka rozwoju, pracuje z ludźmi od kilkunastu lat
Justyna Miąc – tańczy hula od 2007, jej nauczycielami są: Kawaikapuokalani Hewett, Susan Painiu, Raylene Ha’alelea Kawaiae’a

Ewa Brzezińska – wieloletnia trenerka w biznesie, coach, trener rozwoju osobistego, trener komunikacji transformującej, trener radykalnego wybaczania, autorka książki „Człowiek w firmie – bez i z ochotą”
Miejsce – piękny energetycznie dom Basi Matczak i Floriana Szalkiewicza w Nowym Mieście Lubawskim, ulica Piękna 21. Basia i Florian ugoszczą nas po wegetariańsku we własnej kuchni 🙂 Na miejscu będzie można też skorzystać dodatkowo z zabiegów u naszych gospodarzy oraz z masażu hawajskiego Lomi Lomi Nui.

Inwestycja w siebie to 400 zł plus koszt noclegu na poziomie 60 PLN za dobę z pełnym wyżywieniem. Jest możliwość przyjazdu wieczorem w piątek.
Spotkanie rozpoczynamy w sobotę 12.05.2012r. o godz. 8:00 a kończymy w niedzielę 13.05.2012 kolacją o godz. 18:00

Termin nadsyłania zgłoszeń, a co za tym idzie termin wpłat zaliczek w wysokości 100 zł upływa 09.05.2012. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia i informacje:
Agnieszka Adamin – 607 240 844, aganiok477@gmail.com (poproszę o maile lub sms)
Justyna Miąc – 781 257 401, justyna.lomi@gmail.com

Gorąco zapraszamy Cię na cudowne połączenie wybaczania metodą Collina Tippinga i hawajskiego tańca Hula.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.